Header image

Księga gości

Zapraszam do komentowania, zadawania pytań i opinii. Można również kierować prośby o modlitwę w odnośniku kontakty - księga gości. Jeżeli chcesz zachować anonimowość wypełnij formularz.

19 Responses

 • JEZUS Jest PANEM says:

  Paulini dzięki za waszą posługę i życzliwe podejście dla każdego kto do was przychodzi. Ojcze Konradzie dobrze że
  z nami zostałeś, bo dajesz nam wiele oparcia i sił. Nowemu proboszczowi życzę wielu łask i sił.

 • Marcin says:

  Bardzo profesjonalnie przygotowana witryna, zarówno od strony informacyjnej jak i graficznej. Pozdrawiam parafian oraz całe duchowieństwo. Szczęść Boże. Zachęcamy także do odwiedzin serwisu dot. odzyskiwania danych z komputera.

 • Damian says:

  Szczęść Boże, Bardzo estetyczna strona www. Zapraszam także na stronę mojej parafii w Gomulinie: http://www.parafiagomulin.pl

 • żyjący nadzieją says:

  Dzięki za światło, które mi dajecie ojcowie. Życie nie raz mnie skopałem, ale przy Bogu i w Kościele odnalazłem sens i odzyskałem nadzieję.

 • *** says:

  Dzięki za piękne msze o 11. Zwłaszcza ta ostatnia dała wiele do myślenia. A list do Boga zaśpiewany przez dzieci wycisnął z nas dorosłych nie jedną łzę i dał do myślenia. Pozdrawiam

 • Ja też says:

  Też pozdrawiam Ojców – Ojcze Konradzie dzięki za otwartość, życzliwość i to że zawsze znajdziesz czas dla każdego kto tylko potrzebuje.

 • poszukujący-wiary says:

  Dziękuję Ojcom, w szczególności Ojcu Grzegorzowi za wielokrotne słowo. Czasem taka zwykła prosta rozmowa ukazuje jakieś światełko w tunelu tym, którzy gdzieś w codziennym życiu, w dzisiejszych wcale nie łatwych czasach niewiedzą dokąd dalej iść, co zrobić ze swoim życiem. Potrafi pomóc, wesprzeć, wskazać kierunek, nakłania do pracy nad sobą, ale nigdy nie wykonuje niczego za kogoś jest drogowskazem i pomocną dłonią. W Księdze Wyjścia Starego Testamentu znajduje się dokładny opis wyzwolenia Izraelitów z egipskiej niewoli przez Mojżesza i ich przejścia przez Morze Czerwone. Tak O. Grzegorz jest pomocą dla wielu z nas.

  My, którzy odważymy przyznać się do naszej porażki, do błędów, do tego że sami nie radzimy sobie z problemami wiemy, że u Ojców zawsze znajdziemy pomoc, radę i odpowiedź na wiele pytań. Niestety coraz więcej młodych ludzi odchodzi od kościoła. Wpadając w wir dzisiejszego świata gubią się w nim coraz bardziej nie umiejąc samemu szukać pomocy.

  Dlatego też uważam, że warto byłoby zrobić, w miarę możliwości oczywiście jeszcze jedno podejście do organizowania spotkań dla Starszej młodzieży. (licealiści i wyżej)

  „Wyniesiona z domu wiara nie jest naszą prywatną sprawą, ale tak samo jak osobowość, wymaga rozwoju. Środowisko duszpasterstwa jest miejscem właściwym dla rozwoju siebie samego i swojej wiary. „

 • turysta says:

  No mieszkam w mieście ale strony zazdroszczę. Pozdrawiam całą parafię. Miałem okazję korzystać z posługi i wspominam bardzo pozytywnie. Z Bogiem.

 • niezależnny says:

  Dzięki że jesteścię. Pozdrawiam serdecznie i proszę o modlitwę za mnie abym wytrwał w wierności Bogu i kochał ludzi.

 • Poszukujący says:

  Dzięki za piękne święta, dziękuje Ojcom za zwyczajność (widoczną radość i uśmiech), skromność przez którą przemawia się bardziej niż sztuczne piękno. Dzięki że jesteście.

 • Ciekawa i fajna strona polecam moją stronę i przekazanie 1 %. http://paulastellmach.wordpress.com/

 • Polecam wszystkim stronę BoskaTV jest tam wiele ciekawych i aktualnych tematów dotyczących wiary1

 • Miejscowa says:

  Wielu łask Bożych i światła Ducha Świętego w nowym roku dla Ojców i Braciszka.

 • wierny says:

  B.dobry pomysł ze stronką, Kościół tez potrzebuje trochę marketingu i reklamy i wyjścia poza klasztorne mury. Mam nadzieję, że strona będzie ciągle aktualizowana i nie jest to jakaś jednorazowa inicjatywa która upadnie. Oby nie :) Niestety nie znając bezposredniego adresu www praktycznie niemożliwe jest jej odnalezienie poprzez wyszukiwarkę google, więc moja propozycja: przygotować jakieś ulotki informujące o powstaniu strony z podaniem adresu www i umieścić w gablocie, na stoliku przy wyjściu z kościoła, żeby każdy mógł się osobiście zapoznać.

  I jeszcze jeden pomysł do admina strony o stworzenie czegoś na zasadzie newslettera, żeby zainteresowani na bieżąco dostawali na swojego maila świeże informacje zamieszczane na www.

  Pozdrawiam :) ))

  • O. Konrad says:

   Dzięki za radę. Ja szczerze mówiąc dopiero się uczę i mam nadzieję z czasem ta strona będzie coraz ciekawsza a co najważniejsze pomocna w szukaniu Boga.

   Pozdrawiam serdecznie. O. Konrad

   • parafianin66 says:

    Ja też się uczę kożystac z tej strony i bardzo się cieszę, że jest. I w dodatku aktualna.
    Szacun dla Konrada. Pozdrowienia dla kierowców TIR-ów z przed kościoła.

 • Wierny says:

  Pozdrawiam Ojców Paulinów – dzięki za wasze oddanie i głoszenie Chrystusa