Ogłoszenia XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

13 października 2019


1. Dzisiaj obchodzimy XIX Dzień Papieski pod hasłem: ,,Wstańcie, chodźmy!'' Fundacji Nowe Tysiąclecie. Po każdej Mszy św. będziemy mogli swoimi ofiarami wesprzeć dzieci i młodzież z ubogich rodzin Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

2. Rozpoczął się miesiąc październik szczególnie poświecony modlitwie różańcowej. Zachęcamy do wspólnej modlitwy w tygodniu po Mszy św. wieczornej i w niedzielę o godz. 17:30.

3. W środę 16 października wspominamy 41 rocznicę wyboru Papieża św. Jana Pawła II, a w sobotę 19 października w sobotę przypada wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszki.

 4. Zbliża się miesiąc listopad szczególnie poświęcony naszym drogim zmarłym. Z tej racji w zakrystii można składać wypominki jednorazowe oraz roczne.

5. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w każdy czwartek w godzinach: od 21:00 do 24:00, a w następną niedziele modlimy sie za rodziny i małżeństwa z indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

6. W przyszłą niedzielę 20 października, przyjadą do naszego klasztoru bracia nowicjusze, aby jak co roku zbierać jabłka dla Seminarium i Nowicjatu. Zbiórka rozpocznie się 21 października, szczegółowy plan podamy w przyszłą niedzielę. Już dziś dziękujemy za waszą hojność!

7. Dziękujemy za Waszą życzliwość oraz pomoc duchową i materialną. Niech dobry Bóg Wam błogosławi w Waszych rodzinach i Waszej pracy. Pamiętamy o Was w naszych modlitwach.