Ogłoszenia XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

10 listopada 2019

1) Jutro 11 listopada przypada Święto Narodowe Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Z tej okazji w naszej  parafii odbędą się Uroczystości Gminne. O godzinie 11:00 w Kościele odprawiona zostanie Msza święta w intencji Ojczyzny z udziałem pocztów sztandarowych gminnych szkół i jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. O godz.: 12.00 nastąpi przemarsz na cmentarz parafialny gdzie o godz.: 12.30 przy grobie poległych żołnierzy – ofiar II Wojny Światowej zostaną złożone kwiaty i zapalony Ogień Niepodległości.

2) Z całego serca dziękujemy Was za złożone ofiary na leczenie dwuletniej Wiktorii Dyś (siostrzenicy O. Roberta) w wysokości 10.000 złotych.

3) W czwartek zapraszamy na wieczorną Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 21:00 do 24:00. A w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11:00 będziemy modlić się szczególnie za rodziny zawierzając je Bogu za wstawiennictwem św. Jana Pawła II oraz udzielając indywidualnego błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem.

4) Jak w ubiegłych latach odbędzie się w naszej Parafii zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Uzyskane z tej akcji środki zostaną przekazane na zakup inkubatorów do Szpitala prowadzonego przez Siostry Orionistki na Wybrzeżu Kości Słoniowej oraz wyprawek dla uczniów Szkoły prowadzonej przez Siostry Pallotynki w Kamerunie. Sprzęt prosimy składać tak jak poprzednio przy bramie do sadu do dnia 2 grudnia. Więcej informacji na plakacie w gablocie oraz na wyłożonych na stoliku ulotkach.

5) Od kilku dni w kinach wyświetlany jest oparty na faktach,  film dotykający problemu aborcji pt. Nieplanowane. Zachęcamy do obejrzenia tego filmu. Więcej informacji na naszej parafialnej stronie internetowej oraz na Facebooku.

6) Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”.

7) Dziękujemy też wszelkie dobro i życzliwość oraz wsparcie duchowe i materialne parafii i klasztoru oraz zapewniamy o naszej stałej pamięci o was w modlitwie.