Ogłoszenia 29 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

18 października 2020

 

 

 • 1) Dzisiaj przeżywamy Światowy Dzień Misyjny nazwany w Polsce Niedzielą Misyjną. Papież Franciszek wystosował orędzie” Oto ja, poślij mnie”. Zapraszamy w Tygodniu Misyjnym do wspólnej modlitwy zwłaszcza różańcowej każdego dnia o godzinie 1730.

   

  2) W przyszłą niedzielę, 25 października, przyjadą do naszego klasztoru bracia nowicjusze, aby zbierać jabłka dla Seminarium i Nowicjatu. Zbiórka rozpocznie się 26 października, a szczegółowy plan podamy w przyszłą niedzielę. Już dziś dziękujemy za waszą hojność!

   

  3) W ostatnią niedzielę października zapraszamy na dożynki w naszym kościele, które to będziemy świętować na Mszy Świętej o godzinie 1100.

   

  4) Zachęcamy was do składania w zakrystii wypominków jednorazowych, które będą czytane w Uroczystość Wszystkich Świętych, jak i całorocznych, które odczytujemy co niedzielę prze sumą.

   

  5) W tym tygodniu przypadają wspomnienia:

  w poniedziałek- bł. ks. Jerzego Popiełuszki,

  we czwartek- św. Jana Pawła II, papieża. 

   

  6) Dziękujemy za zbiórkę do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia. Dzięki waszej hojności uzbieraliśmy 1002 zł. Za tydzień ofiary na tacę przeznaczone będą na cele remontowe, tzw. taca inwestycyjna.

   

  7) Przypominamy o zakrywaniu twarzy i nosa oraz korzystaniu z płynów dezynfekcyjnych.

   

  8) Niech ten nadchodzący tydzień będzie dla was błogosławiony! Modlimy się o siły do pracy przy zbiorach dla wszystkich!