Ogłoszenia XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

25 sierpnia 2019

1. Jutro w naszej Parafii Uroczystość Matki Bożej Jasnogórskiej. Msze św. w naszej świątyni jak w każdą niedzielę za wyjątkiem, sumie odpustowej o godzinie 12:00, której przewodniczył będzie i głosił słowo Boże O. Piotr Urbanek Kustosz Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Błotnicy Starej. Zapraszamy asystę liturgiczną, dziewczynki do sypania kwiatków, panów do baldachimu, straż pożarną ze sztandarami oraz wszystkich  gości i Parafian.

2. W następną niedzielę po Mszy św. o 9:00 spotkanie kół różańcowych i wymiana intencji papieskich oraz Msza Święta o godzinie 11:00 z kazaniem dla dzieci, procesją eucharystyczną oraz błogosławieństwem N.S najmłodszych.  

3. Zbliża się koniec wakacji, a z tej racji już dzisiaj w mieni Dyrekcji i Rady Pedagogicznej Szkoły Podstawowej w Łęczeszycach zapraszamy młodzież i dzieci  na Mszę św. inaugurującą nowy rok szkolny 02. września 2019r. na  godz. 9:00

4. 28 sierpnia swoje imieniny obchodzi o. Augustyn Pelanowski. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach przez wstawiennictwo św. Augustyna.

5. Dziękujemy za Waszą życzliwość oraz pomoc duchową i materialną. Niech dobry Bóg Wam błogosławi w Waszych rodzinach i Waszej pracy.