Ogłoszenia II NIEDZIELA ZWYKŁA

19 stycznia 2020

1) W poniedziałek zakończyliśmy w naszej parafii Wizytę Duszpasterską. Serdecznie wam dziękujemy za życzliwe przyjęcie, wspólną modlitwę i szczere rozmowy. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary na kościół złożone podczas kolędy.

2) Jutro w naszym Zakonie obchodzić będziemy Święto naszego założyciela Bł. Euzebiusza z Ostrzychomia dokładnie w 750 lat po Jego śmierci. Z tej racji cały ten rok jest dla Zakonu czasem odkrywania na nowo Osoby bł. Euzebiusza, który ponad siedem wieków temu zebrał naddunajskich pustelników w pierwszą wspólnotę nazwaną później Zakonem św. Pawła I Pustelnika. Dziękując Bogu za dar życia Błogosławionego Ojca Euzebiusza prosimy Was o modlitwę za nas i nasz Zakon.

3) Pragniemy Was poinformować, że Wiktoria Dyś siostrzenica o. Roberta jest już po pierwszej operacji wykonanej przez Amerykańskich lekarzy. Prosimy Was o modlitwę za Wiktorię, jej rodziców i lekarzy, którzy się nią zajmują. Więcej informacji z przebiegu leczenia można znaleźć na naszym parafialnym Facebooku.

4) Zapowiedzi przedślubne: Szymon Piotr KORCZAK kawaler z naszej Parafii i Daria Bernacka panna z Parafii św. Mikołaja w Grójcu zamierzają zawrzeć sakramentalny związek małżeński. Ktokolwiek wiedziałby o ewentualnych przeszkodach do zawarcia tego małżeństwa proszony jest o zgłoszenie ich w kancelarii parafialnej. Zapowiedź pierwsza.

5) Taca w następną niedzielę będzie przeznaczona na cele remontowe.

6) Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”.

7) Dziękujemy wam za wszelką pomoc materialną i duchową jakiej od was doświadczamy. Życzymy wam błogosławionego tygodnia i pamiętamy o was w naszych modlitwach.